Україна, м. Рівне, вул. Гагаріна, 39
zspm.ua@gmail.com
+38 (067) 36-00-304 | +38 (095) 83-04-567
Про компанію

Про компанію

Історія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Західспецпроммонтаж» було створене в 2009 році на базі працівників СУ-39 «Центрстальконструкція» . ТОВ «ЗСПМ» виконує роботи різної складності, а саме:

— проектування та виготовлення металоконструкцій;

— монтаж металевих та збірних залізобетонних конструкцій;

— монтаж технологічного обладнання;

— влаштування монолітних бетонних та залізобетонних конструкцій;

— монтаж огороджувальних конструкцій: покрівель стін з застосуванням профлиста, сендвіч-панелей, металочерепиці, полікарбонату;

— промислові підлоги.

Багаторічний досвід з різними типами замовників, дозволив виробити до кожного свій підхід, щоб виконувати роботи з максимальним розумінням замовника і максимальною якістю.

Це створило велику довіру замовників до нашого підприємства і можливість надати в наше розпорядження ведення генерального підряду при реалізації різних будівельних проектів . Тому підприємство може взяти на себе відповідальність і гарантії по веденню генерального підряду на будівництвах різної складності

Ми прагнемо, щоб клієнт зміг з довірою порекомендувати наші послуги іншим , а для того ТОВ «ЗСПМ» максимально якісно та відповідально підходить до виконання поставлених робіт.

Інженерно-технічні працівники ТОВ «ЗСПМ» виконують аналіз проектних рішень в розділі КМ (конструкції металеві) та при необхідності можуть надати економічні обгрунтовані зміни для зменшення вартості виконуваного об’єкту.

Маючи зв’язки з різними постачальниками будівельних матеріалів, ми зможемо заощадити вам на будматеріалах, що також відобразиться на кінцевій вартості об’єкту.

Команда

Наш найбільший потенціал – це перш за все наші працівники, які підтримують високу репутацію на ринку протягом 10 років. Ретельний підбір висококваліфікованих працівників дозволив створити єдиний злагоджений механізм, який дозволяє в найкоротші терміни виконати усі поставлені цілі. Колектив товариства здатний швидко мобілізовуватись та якісно в найкоротші терміни виконувати поставлені завдання. На підприємстві значна увага приділяється охороні праці та промисловій безпеці.

Техніка та обладнання

Підприємство оснащене необхідними засобами інструменту та обладнання (геодезичним, слюсарним, такелажним, зварювальним), має всю необхідну виробничу базу для забезпечення швидкого виготовлення металоконструкцій.

Здійснення монтажних робіт відбувається за допомогою різних вантажопідйомних механізмів, а саме:

Дизель – електричні крани «МКГ 25БР» (3 шт.)
Автомобільні крани
Гідравлічні домкрати (20т., 50т., 100т., 200т., 700т.)
Електричні лебідки (5т.)
Автомобільна техніка від легкових до вантажних авто

Наші основні замовники

01
ПАТ «Волинь-цемент»
м. Здолбунів
02
ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря»
с. Зоря Рівненської обл.
03
ПрАТ «Єврошпон-Смига»
смт. Смига Дубенського району Рівненської обл.
04
ТОВ «Рівнеенергоальянс»
смт. Рокитно Рівненської обл.
05
ТОВ «Любомирське вапняно-силікатне підприємство»
с. Нова Любомирка в Рівненській обл.
06
Горохівський цукровий завод
смт. Марянівка Горохівського району
07
ТМ «Гощанські ковбаси»
в смт. Гоща Гощанського району Рівненської області